Raqamli texnologiyalarni integratsiya qilish uchun yangi imkoniyatlar
Kelajakka intilib, FRAME va ATTO kompaniyalari Oʻzbekistonda multimedia va texnologik echimlarni transformasiya qilishga qaratilgan strategik ittifoq tuzdi. Bu sheriklik raqamli texnologiyalar rivojida muhim qadam boʻlib, foydalanuvchilar uchun yanada qulay va tushunarli xizmatlar yaratishga qaratilgan.
FRAME oʻzbek tilida lokalizasiya qilingan multimedia kontentini faol rivojlantirib, uni isteʻmol qilish uchun yaxlit ekotizim yaratishga intilmoqda. Onlayn kinoteatrlar, televizor ishlab chiqarish va koʻp formatli echimlarni birlashtirib, kompaniya foydalanuvchilarga nafaqat milliy madaniyatning birligini qoʻllab-quvvatlaydigan, balki zamonaviy texnologik yangiliklarni faol ravishda joriy etadigan mahsulotlarni taklif etadi.
Shu bilan birga, ATTO kompaniyasi transportda innovasion toʻlov tizimlarini joriy etib, Oʻzbekiston aholisi va mehmonlarining kundalik safarlarini osonlashtiradi. FRAME bilan hamkorlik texnologik infratuzilmani rivojlantirish va mamlakatning madaniy makonini boyitishga qaratilgan boʻladi.
Bu hamkorlik raqamli texnologiyalarni integratsiya qilish va foydalanuvchi tajribasini yaxshilash uchun yangi imkoniyatlar ochadi. Ishonamizki, ushbu qo‘shma tashabbuslar raqamli xizmatlarni yanada qulay va ommabop qilishga yordam beradi.